Opublikowany w Obrazy

Nieszawa w… Warszawie

Z wiekiem staję się coraz bardziej sentymentalna i zamarzyłam o tym, żeby mieć cząstkę Nieszawy w… Warszawie. Pomyślałam: najlepszy będzie obraz, który postawię na sztaludze w widocznym miejscu. I będę mogła na niego zerkać, kiedy zatęsknię za rodzinnym miastem. Nadarzyła się świetna okazja, żeby sprawić sobie taki upominek. Miałam bowiem możliwość przetestować jeden z produktów firmy Saal Digital Polska – zdecydowałam, że będzie to FOTOOBRAZ. 

Początkowo myślałam o tym, aby wybrane przeze mnie zdjęcie, wydrukowane zostało na płótnie, a tym samym imitowało prawdziwy obraz.  Długo zastanawiałam się, którą fotografię wybrać z pośród tych, które wykonałam podczas licznych pobytów w Nieszawie. Bardzo lubię robić zdjęcia, a Nieszawa jest wyjątkowo malownicza, więc wybór był trudny.

Interesujące zdjęcie to podstawa

Ostatecznie wyszukałam zdjęcie z nadwiślańskim widoczkiem i charakterystyczną kamienną kulą, która obrosła wieloma legendami. Doszłam też do wniosku, że płótno za bardzo spłaszczy moją fotografię, dlatego zdecydowałam, że najlepszym materiałem będzie pleksi. W opisie tego produktu zapewniano, że druk na nim da wrażenie głębi oraz lustrzanego odbicia.

04.JPG

I rzeczywiście to był bardzo dobry wybór. Moje zdjęcie wydrukowane na pleksi prezentuje się bardzo ładnie i ma niezwykłą głębię. Owe lustrzane odbicie może nie wszystkim przypaść do gustu, ale mnie ten efekt bardzo się podoba i pasuje do naszego nowoczesnego wnętrza, w którym jest sporo szklanych i lustrzanych powierzchni.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Fotoobraz – idealny prezent

Format fotoobrazu, na który się zdecydowałam to 50 /35 cm. Zależało mi na tym, aby obraz zmieścił się na moją sztalugę. Dlatego też nie wybierałam żadnego mocowania dla tego obrazu – wiedziałam, że w tym wypadku będzie zbędne. Jeżeli jednak ktoś planowałby powiesić taki fotoobraz na ścianę, może wybrać większe rozmiary.

p72239861-e1500759685428.jpg

Jestem pod wrażeniem jakości druku, odwzorowania kolorów i profesjonalnego wykonania fotoobrazu! A na dodatek przesyłka dotarła do mnie po prostu ekspresowo. Kurier zapukał do naszych drzwi już trzeciego dnia od zamówienia fotoobrazu, a przecież przesyłka szła aż z Niemiec.  Obraz był bardzo porządnie opakowany – chroniło go kartonowe pudełko, tekturowa koperta i pianka. Przednia część obrazu pokryta była warstwą folii, więc nie było mowy o jakichkolwiek uszkodzeniach czy zarysowaniach podczas transportu.

 

Uważam, że taki fotoobraz to wspaniały pomysł na prezent albo element dekoracji wnętrza. Mnie wyjątkowo cieszy fakt, że fotografia, którą wykonałam w moim rodzinnym mieście teraz zdobi wnętrze warszawskiego mieszkania.

Mam teraz swój mały kawałek Nieszawy w mojej Warszawie.

Bardzo dziękuję Saal Digital Polska za możliwość przetestowania FOTOOBRAZU – jednego z produktów z jej oferty! 

7 myśli na temat “Nieszawa w… Warszawie

  1. Prezentuje się bardzo porządnie, jak dzieło wysokiej klasy. Cieszę się, że nie zawiodłaś się na firmie, z której usług korzystałaś. Piękne zdjęcie!

  2. Bardzo fajny pomysł. Na prezent także. A czy sztalugi świadczą o tym, że również malujesz Kingo – współczesna kobieto Renesansu?

  3. Bardzo lubię foto-obrazy, zrobiłam kiedyś zbiór naszych zdjęć na tle molo, pięknie to wygląda, świetna jakość jest Twojego foto-obrazu, wygląda jak błyszczące zdjęcie- śliczne!, pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.